ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛ

Конференц зал

ОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЗАЛАМИ СТУДІЇ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ

ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ЛОКАЦІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛЕКЦІЙ

ИНФОРМАЦИЯ О БРОНИРОВАНИИ

Оплата залу проводиться при бронюванні Залу будь-яким зручним для Вас способом (з сайту, мобільний банкінг, термінал Приватбанку, каса будьякого  банку, в студії через касу або карткою). Оплата додаткових послуг чи обладнання, потреба яких виникла в процесі зйомки, оплачується у адміністратора.

На нашому сайті Ви можете обрати  додаткове обладнання для фото-і відеозйомки. В арсеналі нашої студії є все необхідне для виробництва якісного контенту. Щоб дізнатися про наявність обладнання, отримати консультацію або забронювати зв’яжіться з нашим адміністратором. Умови оренди обладнання: вартість залежить від часу оренди і вираховується з ціни за годину. Устаткування завжди видається в робочому стані і при Вас перевіряється адміністратором. У разі псування устаткування Ви погоджуєтесь відшкодувати його фактичну вартість. Якщо Ви не знаєте як користуватися обладнанням, адміністратор завжди допоможе з налаштуванням.

Детальніше

У вашому розпорядженні окремий санвузол з душовою кабіною, укомплектована гримерка, зона відпочинку. У лобі можна відпочити в масажному кріслі, випити чашечку кави, студії IQOS friendly за умови відсутності дітей.

За додаткову плату можливо отримати послуги візажиста, перукаря, орендувати костюм або додатковий реквізит кейтеринг або комплексний обід з ресторану. Додаткові сервіси замовляються заздалегідь.

Додаткові послуги

ВІЗАЖИСТ

ПЕРУКАР

ОРЕНДА КОСТЮМОВ

ДЕКОР

КЕЙТЕРІНГ

Додаткове обладнання

Студійний спалах Godox QT-600 II M

Радиосинхронизатор-передавача X Pro Canon_Nikon_Sony

Студійна стійка Manfrotto 1005BAC Master Stand

Журавель Manfrotto Avenger A4041B Aluminum Boom Stand 41

Софтбокси

Виникли якісь запитання?

Замовте потрібну вам послугу натиснувши на кнопку нижче

Зв'язатися