ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛ

Правила та умови

 

ПРАВИЛА ОРЕНДИ СТУДІЇ

 

Орендуючи зал, Ви погоджуєтеся дотримуватися правил оренди. У разі псування устаткування або декорацій, Ви погоджуєтесь відшкодувати вартість устаткування або його ремонт.

Бронювання залу фотостудії

Бронювання залу фотостудії здійснюється при заповненні форми on-line замовлення на сайті або по телефону: (050) 355-72-65. Ми працюємо 7 днів на тиждень з 10:00 до 20:00, на свята і державні вихідні, за попереднім замовленням.

 

Час оренди фотостудії

Мінімальний час оренди – 1 година. Початком оренди вважається заброньований час. Запізнення на зйомку і її передчасне закінчення не знижують загальну вартість послуг. Зал потрібно залишити за 5 хв до кінця останньої години. Якщо з якоїсь причини Ви затримуєтеся в залі, будьте готові оплатити цей час.

Якщо ви не закінчили зйомку, а час вийшов, ви можете продовжити час оренди. Таке можливо якщо зал не заброньовано в цей час.

Оплата оренди фотостудії

 1. Зали здаються в оренду по 100% передоплаті.
 2. Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком, оплата картою в студії.
 3. У вартість оренди залу входить:
 1. При бажанні, за окрему вартість Ви можете орендувати додаткове обладнання, реквізит для зйомки, замовити кейтеринг або обід з ресторану, замовити послуги візажиста і перукаря. Послуги візажиста і перукаря замовляються не пізніше 4 днів до зйомки.
 2. Якщо з якихось причин фотозйомка не зможе відбутися, прохання максимально швидко попередити адміністратора. Переносити або скасовувати бронь, потрібно не пізніше ніж за дві доби. Якщо ж скасування броні відбувається менше ніж за 24 години, вибачте, передоплату ми не повертаємо.

Запобіжні заходи та обмеження:

 1. Вхід в знімальний зал в брудній або мокрому взутті заборонений. Дуже важливо мати з собою чисту взуття, в якій знімаються моделі. Шановні фотографи, попереджайте про це клієнтів! Робота на циклорамі і змінних фонах тільки у змінному, чистому, не вуличному взутті або в бахилах! Псування, пошкодження або забруднення фонів оплачуються з розрахунку 200 гривень за погонний метр.
 2. З метою безпеки в студії ведеться цілодобове відеоспостереження.
 3. Налаштування обладнання та приладів, допомога та консультації адміністратора включені у вартість оренди. Щоб уникнути псування фонів і травмування клієнтів, зміна фону здійснюється тільки адміністратором або співробітниками студії.
 4. У студії і у всіх її підсобних приміщеннях забороняється:
 1. Якщо Ви хочете працювати з мильними бульбашками, конфетті, бенгальськими вогнями і штучним снігом – обов’язково обговоріть все з адміністратором. Після завершення зйомки приберіть після себе, не забувайте про це розраховуючи час. Також, ми можемо надати послугу прибирання, вартість якої буде залежати від обсягу роботи.
 2. Участь в фото, -відеозйомці тварин обговоріть з адміністратором.

Збиток, заподіяний тваринами, оплачується Клієнтом.

 1. Заздалегідь обговоріть максимальну кількість учасників з адміністратором. Якщо у знімальному залі одночасно знаходиться більше 7 осіб, які беруть участь у вашій зйомці або її організації, вартість оренди + 20%.
 2. Перевіряйте справність техніки до початку фото, -відеозйомки. У разі псування або поломки студійного обладнання, декорацій і аксесуарів Ви зобов’язані відшкодувати збитки в розмірі і обсязі, встановленому адміністрацією студії. Після закінчення зйомки обладнання в обов’язковому порядку перевіряється адміністратором.
 3. Падіння джерела світла без видимих ​​пошкоджень – штраф 700 грн.

УВАГА! Адміністрація студії залишає за собою право зупинити зйомку через порушення наших правил. У цьому випадку грошові витрати сплачені за оренду залу не повертаються.

Додаткові платні послуги:

Додаткові сервіси замовляються заздалегідь.

Додатковий безкоштовний сервіс:

Орендуючи зал фотостудії HooliGun production, Ви погоджуєтесь з правилами оренди. Дякуємо!

Виникли якісь запитання?

Замовте потрібну вам послугу натиснувши на кнопку нижче

Зв'язатися